פרגולה לגינה

ניווט מהיר

דווקא בעידן בו רבים מאיתנו מבלים שעות מול המסכים, הרי שאנחנו חייבים לעצמנו להשקיע מאמץ בניסיון להפוך את הגינה שלנו לנקודה בה נעים לנו לבלות. כאשר אנחנו משקעים ויוצרים כמו 'ריאות ירוקות' בגינה ובמרפסת, אנחנו יוצרים כמו אי של שקט, בעולם רווי מתחים ועבודה קשה. אנחנו, 'אופאל אלומיניום', מתכננים, מייצרים ומתקינים ללקוחותינו פרגולה לגינה לשביעות רצון לקוחותינו. אם אתם רוצים לאפשר לעצמכם ליהנות מאיכות חיים טובה יותר, הישארו איתנו. כאן נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנה של פרגולה בחוץ.

פרגולה לגינה מאלומיניום- יתרונות

לאורך שנים, חומר הגלם בו השתמשו להתקנה של פרגולות, היה בדרך כלל עץ טבעי. מצד אחד, אי אפשר שלא להתפעל מהחן העיצובי של עץ טבעי, אבל מהצד השני, הרי שכל מי שמבין בתחום יודע לא רק שמדובר על חומר יקר פי כמה וכמה, אלא, עץ יכול להיראות טוב ברגע הראשון, לאורך זמן, הרי שאנחנו מדברים על חומר גלם שדורש אחזקה ברמה גבוהה, כדי שהוא ימשיך להיראות טוב, לאורך שנים. בדיוק בגלל זה אנחנו ממליצים על שימוש באלומיניום עבור פרגולה לגינה.

אלומיניום הוא חומר גלם זול יחסית, ורסטילי, כלומר, אפשר לעשות איתו לא מעט דברים שאי אפשר לעשות בחומרי גלם אחרים והוא כמובן, עמיד בפני שינויי מזג האוויר והלחות של ערי המרכז.

לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם לגינה

לפני כל תהליך התקנה של פרגולה לגינה, אנחנו שואלים את הלקוחות ארבע שאלות מרכזיות:

  1. מה גודל השטח: אנחנו נבצע כל עבודה אבל תמיד נמליץ למדוד את תא השטח יותר מפעם או פעמיים, כדי שנהיה בטוחים.
  2. באיזה סגנון תרצו לעצב את הפרגולה: כאמור, אלומיניום הוא חומר גלם ורסטילי ואנחנו יכולים לעשות איתנו הכל. נצטרך לבחור בקו עיצובי.
  3. האם תעדיפו פרגולה תלויה או עומדת: יש לכם טעם אישי כמובן, אבל אנחנו צריכים לדעת מה ההעדפה שלכם לפני ההתקנה.
  4. מה מסגרת התקציב שלכם: אנחנו עושים הכל כדי להתקין פרגולות מעוצבות במחירים משתלמים, אבל תמיד נשמח לשמוע את עמדתו של הלקוח.

לפרטים נוספים ולשירות מקצועי, דברו איתנו כעת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
פרגולת אלומיניום בגוון דמוי עץ
לייעוץ חינם

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

פופולרי באתר