פרגולת אלומיניום למרפסת

ניווט מהיר

פרגולת אלומיניום למרפסת

עם קצת השקעה ומחשבה בתכנון, פרגולת אלומיניום למרפסת יכולה להפוך להיות הלב הפועם של הבית כולו. בשנים האחרונות גדל  הביקוש להתקנת פרגולה למרפסת, כשבמקביל התהליך כולו הפך לפשוט יותר. הן מסיבות בירוקרטיות (רפורמת הפרגולות המפורסמת) והן עקב פיתוחים טכנולוגיים המקלים על ייצור הפרגולות והתקנתן.

למה כדאי להתקין פרגולת אלומיניום למרפסת?

התקנת פרגולות אלומיניום באזור הצפון והמרכז וסצפיפית התקנת פרגולה במרפסת מציעה שורה ארוכה של יתרונות עבור הבוחרים לעשות זאת. בפן הפונקציונלי, הפרגולה מספקת את ההגנה הנדרשת מפני קרני השמש, רוחות או אפילו גשמים.
בנוסף בכוחה של הפרגולה להגן על הריהוט הקיים במרפסת שמש לאורך זמן.

פרגולת אלומיניום לבטון

למעבר לגלריה ⬅ לחץ כאן

 

פרגולה למרפסת שמש

פרגולה אלומיניום למרפסת שמש יכולה להביא לתחושה של "הרחבה" של דירת המגורים. מה שמהווה יתרון משמעותי כאשר הדירה גדולה או קטנה כאחד. היא מסייעת להפוך את המרפסת לחלל המרכזי במבנה, בין אם לצרכי אירוח, משחק או אפילו עבודה.
לכן הפרגולות הן פתרון מושלם עבור משפחות או זוגות עם ילדים, אבל ממש לא רק.

מבחינה אסתטית, פרגולות למרפסת הופכות לא פעם להיות אחד מכרטיסי הביקור המובהקים של המבנה כולו.
היא יכולה להעניק לו מראה מיוחד, אפילו יוקרתי, ולהבליט אותו מבפנים ומבחוץ כאחד.

פרגולת אלומיניום במרפסת

התאמת פרגולה למרפסת

כיום ניתן לבחור בין מגוון סגנונות, דגמים ועיצובים של פרגולות, לדוגמה פרגולת אלומיניום תלויה , פרגולת אלומיניום בגוון עץ ועוד.

את הבחירה אפשר לבצע בהתאם לטעם העיצובי ולהעדפות של בני הבית, אולם חשוב לקחת בחשבון את נתוני הפתיחה של המרפסת.

לגודל, צורת ומבנה המרפסת יש השפעה על ייצור הפרגולה ואופי ההתקנה. הפרגולות נבדלות ביניהן גם באפשרויות הקירוי והסגירה, ואת הבחירה ניתן לבצע על פי תנאי השטח.
חשוב להגדיר מראש מהו מרווח ההצללה הדרוש בהתאם לכיוון אליו פונה המרפסת ותנאי האקלים.

פרגולת מרחפת מאלומיניום

הבחירה המומלצת: אלומיניום

סוגיה נוספת שחשוב לתת עליה את הדעת היא חומר הגלם העיקרי ממנו מיוצרת הפרגולה. עם השנים, אנחנו מבינים  שפרגולות אלומיניום הן הפרגולות האיכותיות ביותר, אשר מחזיקות מעמד לטווח הרחוק.

אז מה הופך פרגולות אלומיניום למומלצות כל כך? אלומיניום היא חומר גלם עמיד במיוחד, שנשמר היטב לאורך שנים, ללא ביצוע פעולות תחזוקה ותיקונים. לכן פרגולה למרפסת מאלומיניום מספקת הרבה מאוד שקט נפשי, ועשויה לחסוך כספים משמעותיים לאורך השנים.

פרגולות אלומיניום לוקחות את הפן העיצובי הבולט גם כך בפרגולות למרפסת. הן מעניקות את המראה היוקרתי בהשקעה סבירה יחסית. ניתן לעבוד עם אלומיניום בצורה יעילה ולייצר פרגולה בהתאמה אישית.
כך למשל תוכלו ליצור באמצעותן כל רושם שאתם מעוניינים בו מודרני, כפרי או שילוב של שניהם.

פרגולת אלומיניום למרפסת מחיר

כשמדובר על פרגולות אלומיניום מחיר למטר ועלויות נלוות, שתלוי כאמור בשורה ארוכה של פרמטרים הנוגעים לפרגולה, לתנאי השטח ולהעדפות הלקוח. רבים יטענו שמדובר בהוצאה שהיא בהחלט סבירה, או אפילו בכזו הבטלה בשישים אל מול היתרונות המגוונים של הפרגולה.

זה הזמן לשפר את איכות החיים במרפסת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ולהזמנת פרגולה שתתאים לכם, ולמרפסת שלכם, בדיוק.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
אופאל אלומיניום - פרגולת אלומיניום למסגרת בטון
לייעוץ חינם

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

פופולרי באתר