פרגולות אופאל אלומיניום- הרבה יותר מצל

הפרגולות שאנחנו מתכננים, מייצרים ובונים מרשימות במיוחד. הן מתוכננות בקפידה ומיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מהאלומיניום ועד רמת הבורג. אנחנו משתמשים בפרופילים ייחודיים חזקים ועבים ומקפידים על גימורים מושלמים בקווים נקיים ויפים.

לא משנה כמה יפה הבית שלכם, הפרגולות שלנו יגנבו את ההצגה. 

איזה סוג פרגולה מתאימה לך?

פרגולת אלומיניום מרחפת
דגם הייטק
פרגולה תלויה בגינה
פרגולת אלומיניום בגוון עץ
פרגולה מרחפת בפנטהאוס
קורה היקפית RHS
פרגולת מסגרת
דגם הייטק קו אפס
פרגולה במרפסת

למה לבחור בפרגולות אלומיניום ?

אפס תחזוקה

האלומיניום הוא חומר עמיד, אינו מחליד, ונשמר לטווח זמן ארוך במיוחד. לעומת פרגולות עץ שיש לשייף ולצבוע מחדש באופן קבוע כתחזוקה שוטפת ובכדי למנוע מהעץ להירקב, כשאתם בוחרים בפרגולת אלומיניום אין צורך בתחזוקה בכלל.

50 גוונים של אפור

באיזה צבע תרצו את הפרגולה שלכם? תוכלו לבחור צבע מתוך קטלוג הצבעים הבינלאומי (RAL) ואפילו לשלב מספר צבעים ביחד, אם תרצו. תהליך הצביעה המתקדם של האלומיניום מבטיח שהצבע יישאר עמיד לטווח הרחוק.

הכי משתלם

גם אם לפרגולות אלומיניום מחיר גבוה יותר, בטווח הרחוק מאחר והן עמידות, חזקות ואינן דורשות תחזוקה כלל, בניית פרגולה מאלומיניום משתלמות הרבה יותר. בחירה באלומיניום תחסוך לכם אלפי שקלים בטווח הרחוק.

בדיוק כמו שחלמת

כשמדובר בבניית פרגולה מאלומיניום, יש לנו גמישות מלאה בתכנון. נתכנן אותה כך שתתאים למבנה, לעיצוב הבית שלכם, לאופי המשפחתי שלכם ולשימוש שתרצו לעשות בה.

קודם כל, הבטיחות שלכם

בבטיחות לא מקלים ראש, לכן, הניסיון והמקצועיות שלנו הם קריטיים כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תהיה יציבה, חזקה ומותקנת בצורה נכונה.

5 שנות אחריות

אנחנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים, ומוציאים מהמפעל את הפרגולה רק כשהיא ברמת גימור מושלמת. ובכל זאת, חשוב לנו להעניק ללקוחות שלנו אחריות מלאה למשך 5 שנים, לרכישה בראש שקט.

צור קשר עכשיו ונתחיל לתכנן את פרגולת החלומות שלכם!